| dellyt a întrebat:

am un Nokia asha 201 si nu se mai incarca, i-am schimbat mufa de reincarcare dar tot nu merge. ce sa aiba?

2 răspunsuri:
| ZwNsv a răspuns:

E posibil sa fie stricata bateria, incearca sa pui o alta baterie de la un alt telefon asemanator. Sau in cel mai rau caz poti sa mergi la un centru care se ocupa cu telefoanele mobile. Baftawinking

| costy18 a răspuns:

Daca iti indica martorul de incarcare cum ca s ar incarca dar de fapt nu se incarca este posibil sa se fi ars integrata din el... ceva de genul am avut aceeasi problema la un telefon si ma costa vre o 80lei la vremea aia asa ca am scapat de elhappy..intereseazata la un gsm cam ce ar avea si daca se merita facut! numai bine