| Sp33dster a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un Nokia Asha 302, l.am cumparat nou, m.am dus la garantie pentru ca am avut o problema cu el, mi.a fost schimbat softul.Cand dau pe youtube sa vad un video, nu mai merge, mi se incarca pana la 6%, desi inainte mergea.Astept si eu un raspuns, dau funda.Multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te inapoi cu el.Acolo unde l-ai reparat.

| alexs99 a răspuns:

Reinstaleaza Youtube(daca nu ai aplicatia instaleaz-o) iar daca ai aceeasi problema du-te din nou la service.

| SomeoneReal a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu la acelasi telefon acum vreo 2 luni. M-am dus la Vodafone(de acolo l-am cumparat) cu garantia si mi l-a reparat.Succes!:d