| anonim_4396 a întrebat:

Salut.am un Nokia e5-00.l-am cumparat de la cineva, problema este ca in telefonul sunt vreo 900 de poze care nu le pot sterge.cand dau "stergere" scrie "general:eroare de sistem"

am resetat telefonul adica am dat sa aiba setarile originale si tot nu merge.
Mentionez ca pozele sunt pe memoria telefonului.
Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| Dimas a răspuns:

Pozele sunt pe flash? daca da formateaz-o cu ajutorul calculatorului

varianta 2
incearca *#7370# si parola telefonului. daca nu a fost schimbata atunci e 12345...

te atentionez ca va fi sters tot din memoria telefonului (nu si de pe flash)

| DanRosu a răspuns (pentru Dimas):

Am dat si la setarile originale...si tot nu merge. pozele nu le pot deschide...cand dau pe o poza apare o imagine albastra mica taiata de la jumate.
Cum sa formatez telefonul din calculator?

| DanRosu a răspuns (pentru Dimas):

Problema rezolvata.am bagat codul *#7370#.multumesc mult.ai o funda

| Dimas a răspuns (pentru DanRosu):

Sa cresti marebig grin..nu pentru funda te-am ajutathappy
am facut si eu un binebig grin