| dariusw0w a întrebat:

Salut, am un Nokia e72 si cand dau sa ma conectez la inter se conecteaza prin "mobile internet" si nu se poate conecta eu vreau prin Vodafone live pentru ca am internet pe abonament, stie cumva cum pot modifica sa se conecteze prin Vodafone live?

1 răspuns:
| Daniel34 a răspuns:

Eu ştiu că dacă ai abonament şi vrei să intrii pe internet te conectează automat ( aşa este pe telefonul meu LG E900).Ştiu că la telefoanele de acel gen(Nokia c3) ai nevoie de nişte date ca să completezi acolo. Sună la Vodafone si spune-le această problema şi sigur te vor ajuta, sau du-te la magazinul lor. Funda?