| AL3xooTzO a întrebat:

Deci am un Nokia 500 si i-am facut setarile si la internet si pornesc Wi-Fi si Date Mobile. si incerc sa ma conectez la intrent mi se conecteaza pe pagina principala Vodafone dar nu se incarca nu apare pagina ce are ce sa ii fac sa imi porneasca paginile si setarile le-am facut bune. Help va rog

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Incearca sa faci alt APN.Adica sa reintroduci setarile de la net. Daca o sa-ti faci acelasi lucru si dupa reintroducere, atunci incearca sa introduci o adresa acolo sus. Sper ca te-am ajutat.