| H3D a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si azi mi-a scăpat din buzunar pe display, l.am ridicat nu avea nici o zgârietura nimic. Cand am încercat sa ascult muzica nu-mi mai merge sunetu deloc, nici la jocuri, muzica, etc. Da cand conectez castile merge, stie cineva ce sa fac.

1 răspuns:
| Mihăilă_Mădălin_1994 a răspuns:

Cu siguranta s-a dezlipit mufa de la difuzor de la impact, mergi la un service GSM, banuiesc ca nu o sa coste mai mult de 30 lei reparatia. Bafta!