| RobbY14 a întrebat:

Va rog spuneti. mi si mie cine stie daca se poate repara/inlocui display`ul la iphone 4? L.am scapat azi in apa si nu imi mai merge display`ul.

2 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Ce nu iti mai merge touchscreen-ul sau display-ul. oricum se pot schimba amandoua numai ca sunt un pic mai scumpe decat la celelalte tel

| DeMonLaDy a răspuns:

Ma doare inima cand citesc ce ai scris straight facestraight facestraight face tu ai iphone 4 si il mai si scapi in apa.si eu ma rog de mama sa'mi dea bani sa ies in oras... da, se inlocuieste dar o s-a cam coste.