| yon99 a întrebat:

Salut.Am un Nokia N97 mini si am o problema cu el. Imi tot apare ca e disponibil update de soft versiune noua... dar cand dau sa il instaleze Imi zice ca 'unable to instal ...bla bla' Daca intru la setari la update mngmt. la device update acolo imi cere sa fac profil de server. Daca vreau sa fac update cu nokia suite imi da eroare 12017 Ce poate avea? dau funda celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te conectezi la net si dupa faci updateul de soft!

| killforfun19 a răspuns:

Poate nu esti conectat la internet sau nu ai setarile de internet!

| yon99 explică:

Pai.de conectat ma conectez dar cand dau acolo check for update imi apare 'create new server profile?' si daca dau da dupa aia imi cere acolo server name, server id, host address user name...

| yon99 explică (pentru yon99):

Nimeni nimicsad?