| rolly3342 a întrebat:

Salut.am un nokia x3 si are vreo 48 mb memorie interna, dar imi scrie ca e toata ocupata. faza e ca pe telefon am ocupat doar 500 de kb.de cand am descarcat si aplicat teme de pe net, cica nu mai am loc liber.nu am nici fisiere ascunse. ajutor pls cine stie ce e de facut.

2 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Deci temele trebuie sa se instaleze undeva. daca ai teme si leai instalat atuncia instalarea ocupa loc

| Darkmind a răspuns:

Simplu introdu un carg micro sd sau mai sterge din temele alea, aa si vezi la manager memorie ca acolo iti arata unde este cea mai multa memorie ocupata.