| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,vreau sa imi iau un telefon si am vazut pe net Allview p5 mini care cica are o memorie de 4 gb intern din care 2, 2 ar fi disponibil, restul fiind ocupat de sistemul de operare.Stiu ca si Samsung galaxy mini 2 are tot 4 gb memeorie interna, dar in cazul lui nu am auzit ca ar fi disponibili doar 2 sau doi si ceva.ma gandesc ca daca la toate telefoanele cu memorie mica ar fi ocupata memoria de sistemul de operare n-ar mai ramane liber deloc la alea care au sub 1 gb. Stiu ca exista si carduri micro sd,dar unele aplicatii nu merg din start daca telefonul are memorie interna mica, indiferent ca ai card micro sd mare de 24 sau 32 de gb.Astept lamuriri, dau funda pentru raspunsuri explicite!

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini, pret 1000 RON, nou nout din magazin in cutie sigilat, cu garantie 2 ani, incarcator, cablu de date, casti, toate accesorile. In magazin cel mai ieftin il gasesti la 1200 ron.
Lasa-mi un mesaj aici daca te intereseaza!

| ArekkusuKage a răspuns:

Iti recomand un Samsung galaxy chat sau galaxy y sau poate si galaxy fit sunt 3 androiduri foarte bune in special galaxy chat si sunt din gama lowcost! Iar Samsung galaxy chat are memorie interna 4gb la fel ca mini 2 si are tot ce ii trebuie ti-l recomand il folosesc personal iar pe telefonultau.eu gasesti review-uri si specificati pentru aproape toate modelele de telefoane succeswinking iar daca vrei sa il cumperi o poti face tot de acolo sunt siguri, promti si eficienti! succesc sa imi lasi reply sa imi spui ce ai facut te rog xD