| Antonia154 a întrebat:

Salut.Am descarcat teme pentru Nokia c5 03 si nu stiu cum sa le instalez./va rog ajutor.

3 răspunsuri:
| deniro7 a răspuns:

Dac le-ai descarcat de pe net folosindu-ti propriul telefon, atunci, ar trebui sa intri in meniul telefonului in sectiunea ''MY ITEMS'', sau in folderul unde le-ai salvat, deschizi ''THEME'' selectezi tema care o doresti si apoi apesi APPLY. Succes! happy

| thetriggerfinger a răspuns:

Descarca-le direct de pe mobil. intra pe www.tememobil.ro si le bagi de-acolo

| Iuliana_Armeanu_1997 a răspuns:

Inti la aplicati-birou-menager aplicatii-card sau telefon-download si dai pe tema, o instalezi unde vrei si te duci la settings-personal-teme-general si ti-o alegi