| Savin_George_1987 a întrebat:

Salut, am un pc amd sempron(tm) processor 3400+ 1. 81ghz, 896 of ram physical address extension si am pierdut driverele si as dori sa stiu de unde le pot recupera. va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

In cautarea driverelor nu ai nevoie de specificatiile procesorului sau a memoriei ram ci de denumirea placii de baza a placii video si a celei de sunet, etc.Afla care sunt acestea si cauta driverele pe net sau foloseste un soft specializat de tipul,, driver pack solution".

| Savin_George_1987 explică (pentru nutepriveste21):

Scuza-ma dar sunt incepator, unde gasesc denumirile placilor?
multumesc