| AdRiAnHo97 a întrebat:

Am un PC Davio Blade v2 si nu stiu cum sal desfac ca sa-l sterg de praf.E sigilat, are in spate niste nituri(cred ca asa le zice). Poate sa-mi zica cineva cum il desfac singur? Apropo, numai am garantie si nici nu vreau sa-l duc la un service; vreau sa il desfac singur...

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

Salut,sa te uiti cu atentie pentru ca pe lateral in spatele fiecarui capac trebuie sa aiba fie niste suruburi care se pot desface cu mana, fie niste suruburi pe care le desfaci cu o surubelnita stea.Bafta

| AdRiAnHo97 explică (pentru Mike959):

Am sa ma uit maine si incerc sal desfac
daca o sa mg ai fundatongue

| Mike959 a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Trebuie sa mearga, am desfacut n calculatoare big grin

| Mike959 a răspuns (pentru Mike959):

Dar dupa sa umbli cu grija sa nu strici ceva pe acolo happy

| AdRiAnHo97 explică (pentru Mike959):

Daca nu te superi mai da-mi detalii cum sal desfac si maine ai funda daca merge ca nu prea inteleg si mai uitate odata la intrebarea mea... app dai add: gusty_steaua_2009