| Oo_Mihai_1999 a întrebat:

Am un PC decent (un i3, placa video amd) care ruleaza windows 10. Cand am incercat sa conectez un telefon (Allview A5 Easy) drept MTP nu a mers. Pe telefon imi aparea ca este conectat dar la PC nu aparea nici iconita, nici in drivers. Daca incerc sa il conectez ca si camera foto imi apare..am incercat si sa folosesc un alt cablu USB si nimic..am incercat sa updatez tot ce tinea de USB din PC-ul meu...si nimic

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Ai instalat MTP in calculator sau cum se numeste? Cand folosesti un sistem de stocare extern, gen tel sau aparat foto, windows-ul trebuie sa iti mai instaleze si o chestie MTP...si alte balarii pe acolo.