| Faranume05 a întrebat:

Am Si eu o problema la PC.De Cand am reinstalat Windows-ul nu mai pot sa vad pozele din telefon si restul datelor multimedia. Dupa ce conectez telefonul sau camera foto la calculator nu imi apare absolut nimic in My Computer.Dar calculatorul imi indica ca e conectat un USB.Stie cineva cum se numeste Device-ul ala (XP)? Sau ce are? Multumesc!

2 răspunsuri:
| ByL a răspuns:

Trebuie instalat drivere pentru camera si telefon. poti sa instalezi cu driver genius. funda?