| Deian_Ali_1980 a întrebat:

Salut am un pc iar cand vreau sa intr-un in bios nu merge tastatura si nici mousul iar in Windos merge ma puteti ajuta cu un video

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele PC necesita o tastatura pe PS/2 pentru bios, cel putin pana activezi usb in bios.
Si nu, nu pierzi nici garantia si nici nu strici nimic, in cazul in care faci niste setari gresite exista optiunea de a reveni la setarile din fabrica.

| alii98 a răspuns:

Nu intri in bios, strici garantia daca modifici si nici nu e o idee buna daca nu poti depana adica nu te pricepi