| Biculescu_Costel_1982 a întrebat:

Salut, am un produs de dus la garantie si nu am decat factura emisa de firma SC Total Services Invest SRL. Ma poate ajuta cineva sa imi zica ce magazin online este sau un numar de telefon? Multumesc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe factura trebuie sa fie trecute datele de contact al firmei emitente, precum si codul fiscal si numarul de la registrul comertului. Dupa aceste informatii am cautat pe Google si am gasit aceste informatii:

http://www.firme.info/total-services-invest-srl-cui34866177

| Tiba_Mihai_1985 a răspuns:

Salut, am aceeasi problema ma poti ajuta si pe mine cu nr de telefon sau magazin unde gasesc, mersi! tel meu este 0724493835.