| Chiburashka01 a întrebat:

Salut, am un telefon ce trebuie dus în garanție și nu am decât factura emisă de firma SC Total Services Invest SRL.
Telefonul a fost cumpărat în decembrie 2015 și vreau să văd dacă mai are garanția valabilă. Mă poate ajuta cineva să îmi zică ce magazin online este sau un numar de telefon? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa fie valabila, deoarece garantia minima pentru un telefon nou trebuie sa fie de 2 ani (24 luni).
Insa este posibil sa ti se ceara si bonul de casa cu care ai cumparat telefonul + certificatul de garantie.

1 răspuns:
| 2P a răspuns:

Telefon: