| Steve98 a întrebat:

Salut, Am un program - Internet Downloader Manger cu care poti descarci video-uri de pe youtube. De ce mai demult puteam sa descarc video-uri cu calitate de 1080p, dar acum nu le mai deschide windows media player. Adica video-urile pe care le-am descarcat mai demult de 1080p merg, dar cele pe care le descarcat acum, nu merg.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate sunt alt format nesuportat de WMP. Deschide video cu VLC!
http://www.videolan.org/vlc/

| Steve98 explică (pentru neluL):

Sunt in format MP4 si cele de 720p si de 1080p dar numai cele de 720p se deschid