| SymphonyOfDestruction a întrebat:

am un router tp-link wr841nd pentru wi-fi si de o saptamana incoace nu mai functioneaza.pe router lumineaza doar powerul in timp ce act, sys si linkul sunt stinse. mi s-a mai intamplat asa dar din device manager am rezolvat problema, acum persista orice as face. vreo idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Reseteaza routerul

| SymphonyOfDestruction explică:

Am facut asta(daca te referi la butonul mic din spatele routerului care trebuie tinut apasat vreo 10 secunde) si am si incercat sa il reinstalez cu cd-ul dar tot nimic.