| Kardolei a întrebat:

Am un s6, si mereu cand incerc sa il deblochez cu amprenta imi apare mesajul "senzorul de amprenta nu raspunde". Este din cauza butonului sau este o problema de soft? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Ambele pot cauza asta. eu as da un reset factory si as descarta posibilitatea soft. in multe cazuri am rezolvat eroarea asta prin reset. daca nu merge atunci la un serviciu tehnic iti poate spune ce rezolvare are.