| SkizzoPlus a întrebat:

Am un Samsung C6625 Valencia. Dupa ce l-am cumparat, primele zile am stat numai pe internet, apoi am umblat prin el de curiozitate sa vad ce mai are, ce nu are etc. Am umblat si in setarile de la internet si acum nu se mai conecteaza, imi da eroare. Unde pot gasi setarile pentru internet sau ce trebuie sa fac. Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da telefon la operatorul de retea ( Vodafone. Orange, Cosmote ) si spune-le sa-ti mai trimita inca o data setarile pentru internet. Dupa ce primesti mesajul de la ei, dai MEMORARE setari. Dupa o restartare de mobil ar trebui sa-ti mearga ok.