| aaaddd112 a întrebat:

Salut am un Samsung corby s3650 si am o problema la el
nu imi merge touche-ul in partea de jos in rest merge totul o sa va http://i.imgur.com/xnw396E.jpg
Multumesc....si DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| euAnonim100 a răspuns:

Salut! De cat timp il ai? La unele telefoane touch-screen, cand incep sa se invecheasca se poate strica ecranul si din aceasta cauza e posibil sa nu mai functioneze bine touche-ul.

Daca nu e atat de vechi, poate l-ai scapat sau ai varsat un lichid pe el. Mie mi s-a intamplat asta cu un telefon foarte asemanator cu corby.

Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu!

| aaaddd112 explică (pentru euAnonim100):

Nu este asa nou, insa telefonul a fost foarte bine ingrijit m-i s-a spus ca trebuie sa dau la setarile din fabrica.