| AdRyAn98 a întrebat:

Salut, am un Samsung corby s3650 si se opreste cand bag cartela sim in el, dupa ce pun codul pin. In modul "Fara SIM" merge perfect. Imi poate spune cineva care poate fi problema?

1 răspuns:
| Eduarrdinno a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta la un Samsung galaxy Fit. Este o problema din telefon. Daca il mai ai in garantie trimite-l la garantie. Am incercat si eu o gramada de chestii si nu mi-au mers. Poate ai luat un virus. Dai restabilire la setarile din fabrica. Poate merge. Daca nu trimite-l la garantie ca nu ai ce sa faci. Sper ca ti-am fost de ajutor.