| ediroman123 a întrebat:

Salut am un Samsung cu android 2.3.6 si as vrea sa-i fac DOWNGRADE la 2.2.1 am luat un android pentru el si l-am reinstalat cu odin dar cand am unele aplicati vibreaza in ele si nu-mi merge decat daca scot bateria pe 2.3.6 merg bine dar vrea linkuri de unde il pot downloda si daca merge funda.

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Incearca la Vodafone, Altex. Depinde de unde l-ai cumparat. Sau restart din fabrica.Cred ca va reveni la androidul pe care l-a avut initial.