| thorxz a întrebat:

Salut am un telefon Samsung galaxy gio si a venit din stoc cu android v 2.3.6. As vrea sa stiu daca i-as putea face un "downgrade" daca pot spune asa la versiunea 2.3.3 deoarece momentan se misca greu. Daca merge as dori si cateva informatii in legatura cu realizarea acestui lucru.

Multumesc frumos.

1 răspuns:
| iorgatheo a răspuns:

Salut! Nu este nevoie sa dai,, downgrade,, sau cum zici tu! Trebuie doar sa Upgradezi software-ul din setari, sau sa upgradezi procesorul, ceea ce se poate realiza la un specialist, sau la un centru special pentru telefoane.