| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung galaxy fit... si am cateva nelamuriri. Ce sunt:
-PA mobil
-VPN
- si daca stie cineva in legatura cu bluetoothul... cum pot sa ma conectez la tel altuia? adica cum fac acel transfer de fisiere.

multumesc si FUNDA!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pentru transfer de fisiere ai envoie de o aplciatie gen es file explorer, in general orice tip de file explorer. despre vpn aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Re%C8%9Bea_privat%C4%83_virtual%C4%83 iar de pa nu stiu, stiu de ap, ma rog.