| lucianeoyo a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit si am memorie interna mica (120 si ceva de MB). Vreau sa mut toate aplicatiile din telefon pe cardul SD. Ma puteti ajuta va rog mult? Dau fund

3 răspunsuri:
| SofiaAndreea a răspuns:

Pai: dai la gelrie si personale (daca ai), obtiuni, mutare, selectezi ce vrei sa muti si unde si dai ok
FUNDA?

| war991 a răspuns:

Buna poti sa te duci in task manager si sa ii dai mutare pe cartela sd asta la 2.3.6 sau mai mic la restul e putin diferit dar in principiu e acelasi lucru. Sper ca te-am ajutat happy

| lucianeoyo explică (pentru war991):

Am 2.3.4 si nu merge sa dau pe cartela sd