| Villy0po a întrebat:

Salut, am un samsung galaxy s 2. daca as downloada din android market o tema pentru telefon ar pati cv? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| terorvlad a răspuns:

Este posibil sa pateasca cv daca nimeni nu a mai testat aplicatia/e foarte noua pe market. Deoarece android e open-source, toti fac programe si daca nu ar merge ai putea avea probleme. Ca sa fi sigur ca downloadezi ceva de calitate, sugerez Go Ex Launcher. Il folosesc de luni si merge incredibil de bine si poti sa customizezi mai orice

3 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Nu, nu are, ar putea pati ceva daca nu il iei de pe android market sau alte siteuri oficiale

| saidkique a răspuns:

Nu are nimic dar nu cred ca este compatibil formatul temelor. Cauta pe Google "teme galaxy s 2" si o sa gasesti.

| Vlad_Vladut_1997 a răspuns:

Nu are nimic! nu cumva stii cum pot sa schimb softwarul la Nokia 500 cu android 4.0 sau 3.15