| Teroarre a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 Si de cand m-am schimbat de la Romtelecom la RDS, nu mai merge internetu pe telefon, mi-am cumparat eu un wierles Tp-Link si nu ma lasa deloc sa ma conectez la internet pe telefon imi apare in telefon sub numele pe care il am la wierlles dupa ce bag parola imi apare "dezactivat" Va rog sa ajutati ori nu e buna parola ori setari de la Telefon big grin happy

1 răspuns:
| TicTacZero a răspuns:

Cheama un prieten la tine si zii sa incerce sa se conecteze. Cel mai probabil e ca a fost instalat gresit routerul pentru setarile de la RDS. Reseteaza routerul si reinstaleaza-l, sigur va merge!