| LorryDulce a întrebat:

Daca se pricepe cineva,va rog mult ajutati-ma!
De cand mi-a fost schimbata parola la internet(rcs-rds),la wireless nu s-a umblat dar daca nu ma pricep probabil s-a schimbat automat,nu mai reusesc sa ma conectez la wireless de pe telefon, imi arata conectat dar nu merge.Intrebarea mea este: de unde si cum pot schimba parola la reteaua wireless facuta pe telefonul meu Samsung Galaxy S2? Am incercat la setari de mi-a venit rau!

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Ai schimbat si parola pe telefon (dai Forget si introduci parola noua)? Poate incerci sa te conectezi cu parola veche, sau ai pus din greseala prima lietra din parola cu litera Mare sau un spatiu intre cuvine

| LorryDulce explică (pentru figaro):

La cati nervi am, probabil nu m-am exprimat corect.Asta e problema, ca nu gasesc unde anume in setari sa umblu pentru a schimba parola deoarece mi-a ramas conectat cu cea veche.Crezi ca ma poti ajuta, te rog?

| LorryDulce explică (pentru LorryDulce):

Nu exista sau cel putin nu gasesc eu optiunea de a schimba parola, sau forget cum zici tu, si daca bag parola noua nu imi da voie sa dau conectare

| stefan93Eu a răspuns:

Da-mi un msj cu id sa vorbim pe privat pentru mai multe detalii