| CgN a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s4 si am o problema cu folosirea emoticoanelor ca cele de la whatssap(

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa.Si? Toata lumea are probleme. Daca nu spui care sunt, cum sa te ajutam?

| CgN explică (pentru darrio2007):

Mai scrisesem in intrebare ca atunci cand incerc sa folosesc emoticoanele mesajul imi este transformat automat din sms in mms. Ceea ce ma deruteaza si nu inteleg de ce pentru ca la s3 si s5 nu se intampla asta.

| Debbyyi a răspuns:

Se poate ca androidul de la telefon sa fie mai mic decat cel care il cere emoticoanele. Afla mai multe despre emoticoanelea aceelea si poate poti sa rezolvi problema.