| TheDarkRaven a întrebat:

Salut am un Samsung Gt I9000 galasy s! Acum jumatate de ora am dat un rebot si am scos bateria, ampus-o la loc si acum nu mai merge. se aprinde si imi ramane decat scrisul samsung pe telefon! stie cineva ce am gresit? sa il duk la reparatii sau ce sa fac?

1 răspuns:
| Tukina1234 a răspuns:

Incearca sa apesi pe butonul rosu de la telefon de mai multe ori dupa ce iti apare scrisul cu SAMSUNG si daca nu merge trebuie neaparat sa il duci la reparatii.