| mytzzu a întrebat:

Salut, am un Samsung gt s3650 si am o problema, am blocat toate datele personale spre exemplu, agenda, apeluri, mesaje, si tot asa, nu imi amintesc codul de deblocare. daca ma poate ajuta cineva cu vreo idee de solutie, as fi recunoscator, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| fabilescu a răspuns:

La Samsung sunt valabile urmatoarele coduri pentru resetarea softului, inclusiv a codului de siguranta.

*2767*3855# = E2P Full Reset
*2767*2878# = E2P Custom Reset

Scoate intai cartela afara si dupa aceea baga codurile alea.

1 răspuns:
| EeDiy a răspuns:

Poti sa te duci de unde ai luat telefonul sau de la ce firma esti (orange.cosmote...) si ii spui sa ti'l deblocheze sau sa iti spuna parola