| Mihay98 a întrebat:

Sallut TPU! Am si eu un Samsung Star 3. Si am blocat folderu de muzica, mesaje, etc. Si am uitat codul... Mai este vreo solutie de deblocare?
Funda!

Va Rog Frumos! Rapid.

3 răspunsuri:
| Ex89 a răspuns:

Da, poti sa il duci la un specialist in telefoane si iti va rezolva problema, tu nu o sa il poti debloca acasa daca asta ai vrut sa intrebi.

| Mihay98 explică (pentru Ex89):

Mda... Dar Credeam ca exista un cod ceva sti sa il deblochez dar din pacate sad... oricum mersi!

| Ex89 a răspuns:

Nu exista cod, exista program, aici nu stiu sigur dar cred ca iti reinstaleaza sistemul pe telefon si se reseteaza tot. Funda?