| incandescentul a întrebat:

am un site:P... se numsete www.fifaclub.org. ieri am schimbat titlul dar pe google apare tot titlu vechi. oare se va schimba titlul in cel nou sau trebuie din nou indexat?

Răspuns Câştigător
| laptopbun a răspuns:

Pana trece din nou robotul de la Google (crawler) trebuie sa mai astepti. Inscrie site-ul tau pe Google WemasterTools si pune sitemap-ul tau acolo, dupa vei vedea ca indexarea se face mult mai repede. Cauta un modul de sitemap pentru forum sa iti genereze la adresa http://fifaclub.org/sitemap.xml fisierul pe care sa il trimiti catre Google

4 răspunsuri:
| vladix a răspuns:

Cum sa schimbi ma titlul sitului?

| andrei_8752 a răspuns:

Google indexeaza siteurile cu o intarziere de una sau doua saptamani, deci nu mai trebuie sa-l indexezi daca la-i introdus tu odata automat, doar sa astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti minim 24h. ca Google sa iti arate site-ul sub noul nume... tongue

| elBavarez a răspuns:

In functie de importanta siteului tau, google il va reindexa automat dupa o perioada de timp, fara ca tu sa faci nimic. Daca vrei totusi sa il reindexezi poti citi acest mic articol: http://viata-virtuala.com/reindexez-site-google/