| Mark2012012 a întrebat:

Am un smartphone cu sistem de operare 442 si de fiecare data cand folosesc o aplicatie care necesita conectare la internet imi apare scris: There are problems with the security certificate. Sau: The certificate is not trusted. Nu pot folosi nici aplicatia YouTube. Precizez ca am si debbuging mode activat. Cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ora si data sunt setate corect in tel?

1 răspuns:
| GabrielStn a răspuns:

Mergi la Setari - Data si Ora si la Selectare fus oras alegi Bucuresti. Apoi bideafza optiunea Data&Ora automate. USB Debugging Mode poti sa debifezi.