| RecKinul a întrebat:

Salut. Am un smartTV cu Android 4.4.4 și nu mai pot viziona clipurile de pe YouTube. Browser-ele și aplicațiile YouTube mai noi nu merg instalate pe Android 4.4.4.
Am făcut niște căutări pe net și am văzut că nu sunt singurul cu această problemă. Există altă soluție în afară de a schimba TV-ul?
Mai am un smartTV cu Android 9 care funcționează bine pe YouTube.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da, cumperi un Chromecast, il conectezi la TV si te uiti linistit mai departe.