| Costin1996 a întrebat:

Am un Sony Ericsson Txt Pro.Toate bune si frumoase sunt foarte multumit de telefon, dar nu pot vedea videoclipuri pe youtube...mai exact nu pot vedea nimic din ce contine flashplayer.Si pe net nu il gasesc sa il downloadez.Am incercat sa intru pe youtube mobile si nu merge.Am downloadat youtube mobile in telefon si tot nu merge. Ce ii pot face ca sa vad videoclipuri?

1 răspuns:
| albertosso a răspuns:

Nu stiu...eu am un Sony erricson S312 si am aceeasi problema uneori. dau click... zice loading si apoi sta ceva si zice "could not conect". Daca incerc de mai multe ori merge. Depinde ce net ai ca asta de la Vodafone e prost rau.