| alexdumy14 a întrebat:

Am un Sony Xperia M4 Aqua, și când îl conectez la Pc la memoria interna îmi arata ca am 4 GB, în telefon îmi spune 8 GO. Când l-am cumpărat am ales cu memorie de 8 GB...este modelul E2303. Exista model de 4 GB? De ce îmi arata 4 GB la Pc? Mulțumesc!

1 răspuns:
| modjolica a răspuns:

Din cate stiu, exista doar de 8 sau 16 gb.Mai ai doar 4 gb disponibili, fiindca aproape 3 gb foloseste Androidul, plus aplicatiile pe care le-ai instalat, se duc undeva la 4 Gb