| niculescu16081994 a întrebat:

Salut am un Sony xperia Z ( rezistent la apa ). Maine as vrea sa ma duc la strand si bine stiti cu totii apa de la strand contine clor. As vrea sa fac o poza sub apa cu telefonul.
Vreau sa stiu daca a mai incercat cineva si daca a patit telefonul ceva? Va rog mult astept un raspuns in special de la posesorii acestui telefon Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

100%. Am avut un xperia z vreo 5 zile si a suferit saracul pe mana mea laughing. Oricum, iti garantez, nu pateste nimic.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Stai linistit. Toata apa are fie clor, fie sare, fie altceva. Rezista fara probleme. Numai sa ai orificiile alea inchise, ca in rest nu ai ce probleme sa ai cu el.

| niculescu16081994 explică (pentru sltlp):

Esti sigur sad?

| niculescu16081994 explică (pentru sltlp):

Cum adică ce i ai făcut laughing

| sltlp a răspuns (pentru niculescu16081994):

A avut o viata "usaora" trecut prin multe tipuri de lichide. Am testat si versiuni de soft pe el si altele... Au fost 2-3 lucruri care nu mi-au placut la el: camera de 13 mp e mai degraba de 8. 2. Bateria care tine cam putin. 3. marginile "barosane". In rest a fost super. happy

| sltlp a răspuns (pentru niculescu16081994):

100%. Am avut un xperia z vreo 5 zile si a suferit saracul pe mana mea laughing. Oricum, iti garantez, nu pateste nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Chiar vrei sa risti? Nu te-as sfatui.

| paulmicutz a răspuns:

Pai incerci si ne poti spune si noua.