| lopotencuemil a întrebat:

Salut, am un stick care de cateva zile imi cere formatare, cercetindul mai cu atetie am observat ca stickul s-a transformat din NTFS in RAW, intrebarea mea este urmatoarea pot sa recuperez informatia de pe stick, am nevoie mai mult de informatia de pe el de cat de stick, va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Incearca Recuva, poate recupera anumite fisiere sterse din PC, s-ar putea sa reusesti. cauta pe net tutoriale despre Recuva.