| floryn05 a întrebat:

am un telefon HTC HD2 care are un sistem de operare Windows Mobile 6.5 problema e ca acum cate va zile i-am schimbat sistemul de operare cu android 4.0.3 treaba e ca inainte cand avea windows se misca foare bine acum cu android se misca greu mai ales camera foto se misca foarte greu si uneori se opreste singura iar cand schimb la camera video face niste culori pe ecran si nu se vede nimic apoi se opreste singura si se blocheaza cum as putea sa-l fac sa se miste mai bine ma refer la sistemul de operare android.dau funda!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Dupa cum a spus si colegu de mai sus, pune-i 2.3 sau revino la windows. Are rami prea putini pentru 4.0

| 000MadMAX000 a răspuns:

Ce fel de anroid i-ai pus? CM? mai bine ii puneai 2.3