| qiunZJDX a întrebat:

Ce sistem de operare este mai bun Windows Mobile sau Android? De ce?happy
Multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Android - gasesti multe aplicatii si jocuri + ca arata mai bine ca windows mobile.

| DomGoe a răspuns:

Android pentru ca windows mobile este foarte complicat si este facut doar ca sa aiba zi Microsoft ceva pentru telefoane siandroid este facut de google care este site de cautare p net

| dreerullzXD a răspuns:

Android este mult mai bun deoarece este rapid si usor de folosit. Nu iti recomand Windows Mobile deoarece iti va fi foarte greu sa il folosesti si dupa 1 an telefonul se va tot stinge, iar bateria nu va mai rezista.

| danyrenta a răspuns:

Android desigur de ce?; pentru ca el este mai aproape de telefon si are mai multe aplicatii o zi buna!