| 0G0G a întrebat:

Am un telefon Huawei Y530 si nu imi apare foldere din stocarea interna si nici nu pot crea unu, imi apare o eroare: "Crearea folderului x nu a reusit" si la cardul SD imi apar folderele dar uneori nu ma lasa sa sterg, imi da eroare: "Stergerea folderului x nu a reusit", pe langa asta nu ma lasa sa descarc ceva de pe net, daca selectez sa se salveze in memoria interna spune ca lipseste cardul SD daca selectez pe cardul SD imi da eroare: "Fisierul nu poate fi descarcat. Exista o eroare privind stocarea de fisiere" sau ceva de genul... Aveti idee de ce face asa? Ma puteti ajuta?
Dau funda! happy

1 răspuns:
| Racolatorul a răspuns:

Pentru executarea acestor actiuni iti recomand utilizarea aplicatiei ES File Explorer, un manager de fisiere foarte bun. Enjoy happy