| alexandrrrr a întrebat:

Salut.Am un telefon LG GT505 si cand intru pe net pe youtube nu ma lasa sa vizualizez filmulete deoarece nu am adobe flash player, si imi apare o optiune de descarcare.Cand dau pe ea imi zice sa selectez reteaua dar nu imi apar optiuni pentru asta. Spuneti-mi si mie daca stiti pe net de unde pot sa descarc adobe flash player pentru mobil.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Adobe Flash Player pentru mobil poate fi descarcat de la urmatoarea adresa : http://download.cnet.com/Flash-Player-Mobile/3000-2356_4-10532847.html
O zi buna! :)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms aveam si eu nevoie fix acelasi telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns pentru Youtube pe Lg GT405/505:
http://www.phenom.xhost.ro/gt405.html
Rezultatul muncii a doua nopti nedormite... enjoy!

| alexandrrrr explică:

Nu reusesc sa vad filmulete de pe internet de pe site-ul youtube pe telefon.Acolo imi da un mesaj in care scrie ca nu am adobe flash player.Nu reusesc sa il gasesc pe internet pe telefon.Am gasit un adobe flash player pentru mobil pe calculator dar cand vreau sa il instalez pe telefon nu ma lasa, si zice ca trebuie descarcat de pe mobil. Vroiam sa stiu daca imi puteti spune unde pot gasi adobe flash player pentru mobil.