| romario123 a întrebat:

Am un telefon mobil LG GS500 cumparat nou din Italia. Dupa aproximativ 3 luni mi-au aprut 3 'puncte' pe display. dupa o saptamana - 2 din acele puncte s-a facut o line... dupa mai mult timp au aparut cam 2 linii (orizontale) pe partea de jos a display ului.Si acum asa il am.Telefonul nu a fost lovit sau 'zgaraiat' sau cazut pe jos (am uitat sa specific asta)happy Deci pur si simplu cand il incarcam daca umblam pe el cateva min pur si simplu acele linii se mareau putin cate putin. Ce pot sa ii fac? Se poate repara Online adica nu stiu, cei de la LG fac asta? ca am garantia telefonului... Astept raspuns

1 răspuns:
| xxdeeaxz a răspuns:

Pai cand il bagi la incarcat nu mai umbla pe el sau du-te in Italia si cumpara altul