| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon mobil LG GS500. Dupa aproximativ 3 luni mi-au aprut 3 'puncte' pe display. dupa o saptamana - 2 din acele puncte s-a facut o line... dupa mai mult timp au aparut cam 2 linii (orizontale) pe partea de jos a display ului.Si acum asa il am.Telefonul nu a fost lovit sau 'zgaraiat' sau cazut pe jos (am uitat sa specific asta) Pe zi ce trecea acele linii se mareau putin cate putin. Ce credeti ca are?
Ofer fundita!

1 răspuns:
| Allexutsu a răspuns:

Am si eu un LG optimus si la fel sa-ntamplat si la mine au aparut pete pe display si lini nu este foarte bine lipit display-ul de telefon..numai sa te duci la garantie cu el pentru ca nu este dauna facuta de tine deci ar trebui sa ti-l rezolve fara bani...multa bafta