| frumushika09 a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby care nu are jocuri pe el. Am gasit un site de unde pot sa downloadez(sunt pe calculator) si nu stiu cum sa pun jocul pe telefon. Am doar card de memorie, dar cand am dat click pe joc sa-l instalez imi scria fisier incorect. Vroiam sa va intreb voi cum va downloadati jocurile daca nu aveti internet pe telefon. Funda daca merge si la minekiss

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Il pui pe card cu cablu de date - ca mediu de stocare- apoi deconectezi intri acolo unde leai pus dai instalare ok etc...

3 răspunsuri:
| frumushika09 explică:

Dar daca nu am cablu de date?

| RazzyFUnik a răspuns (pentru frumushika09):

Daca nu ai le trimiti prin bluethooth tot pe card tongue

| leo_4256 a răspuns:

Pai daca ai cablu de date le bagi in telefon si le instalezi acolo. FUNDAlove struck