| Hebi a întrebat:

Salut am un telefon samsung galaxy s in garantie si am downloadat de pe net niste aplicatii si am instalat una si cea de. a doua s. a blocat si l.am inchis si cand l.am deschis imi aparea numai semnul ala de la galaxy s...cred ca ii stricat softul nu se poate face cv? adica daca il dau in garantie ce imi inlocuieste sau il reseteaza...pls help.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu el acolo de unde l-ai cumparat, explica-le problema si vezi ce ti se spune.

| eXtreme21 a răspuns:

Scoate-i cardul, poate aplicatiile sunt pe card straight face

| Hebi explică:

Http://www.hard-reset.com/samsung-i9000-galaxy-s-hard-reset.html am incercat si asta si nu merge. l.am luat la abonament de la cosmote